Małe powitanie ;)

22:55:00

Witajcie :)
Jestem Inu i będę tutaj pisać trochę o tym , czy o tamtym.
Ogólnie rzecz biorąc będę skupiać się na kosmetykach z którymi miałam styczność, walczyć zaciekle z nauką makijażu- kto wie może pojawią się filmiki. Pokażę wam także , co wyprawiam z moimi wściekłymi włosami !

Kilka wstępnych informacji

Mam włosy w koloru ciemny blond. Początkowo były tak jasne , że wydawały się momentami białe, niestety z wiekiem zmieniły swój odcień. Kręcą się ,a od spodu są proste (wcześniej były proste,a to są efekty cieniowania i tego że fryzjerka źle mi je kiedyś ścięła ). Jednym z ich mankamentów jest to ,że straszliwie się łamią -szczególnie te wierzchnie.
Jeśli chodzi o pielęgnacje to myję szamponem sam skalp ,a resztę najpierw odżywką,potem nakładam na pół godziny maskę i myję je kolejną odżywką bądź spryskuje odżywką w sprayu. Spłukuję zimną wodą, ale nie lodowatą.

Moja cera kaprysi. Ciągle mam jakieś wypryski i dawniej leczyłam się u dermatologa( opiszę to kiedyś dokładnie). Teraz od jakiś 2 lat jest z nią trochę lepiej. Zauważyłam również poprawę po przejściu na kosmetyki mineralne.

Dodatkowo jestem alergiczką i mam skazę białkową , co nie pozwala mi na spożywanie wielu produktów(czasami i tak po nie sięgam i piję wieczorami drożdże z mlekiem na porost tego mojego włosia i na lepszą cerę -właśnie stoi koło mnie kubek ,wasze zdrowie !). Ponadto przez tę alergię mam także częste przeboje z kosmetykami i trudno mi coś dopasować.


Zapraszam was do czytania mojego bloga ,to wszystko na razie wstęp ,miejmy nadzieję że rozwinę skrzyła.

Pozdrawiam serdecznie


Zobacz także

Komentarze 0

Każdy pozostawiony komentarz cieszy serce, dziękuję ;) Będzie mi miło jeśli zostaniesz też na dłużej lub odwiedzisz mnie na facebooku. W wolnej chwili zawsze odwiedzam wszystkich moich czytelników ;)