Pielęgnacja

gdy wszędzie pachnie różą ..

Witajcie!

Każda z nas lubi kąpiele, które nas relaksują i koją dzięki różnym pięknym zapachom schowanym w  wielu różnych pojemniczkach i buteleczkach z emulsjami w środku. Chcemy oczywiście zatrzymać te zapachy na dłużej i nawilżyć naszą skórę , dlatego wcieramy w siebie balsamy .

Moim ulubionym zestawem stał się ostatnio sprezentowany w walentynki Romantic Vintage firmy Accentro .

Płyn ma lekką konsystencję i dość lejącą. Trzeba go trochę nabrać  na myjkę aby sie dobrze pienił,ale za to ma tak nieziemski różany zapach ,że wcale sie nie chce wychodzić z kąpieli.Dodatkowo dość ciekawy kolor ,bo niebieski 🙂
Na powyższych zdjęciach składy produktów. Nie zabrakło w nich SLSów,alkoholi ale w końcu nie myjemy nimi włosów więc dla naszej skóry nie powinny być nadmiernie uciążliwe.

Balsam z tej serii bardzo fajnie nawilża, czuję się po nim odświeżona, zapach dość długo utrzymuje się na skórze. Nie jest oczywiście uciążliwy wręcz koi do snu. Balsam ma bardzo dobrą konsystencję, której rozprowadzenie nie sprawia trudności, jak i również dość szybko się wchłania.

Szczerze przyznam, że nie przepadam za smarowaniem się mazidłami , nie lubię czuć ich an rękach ,a z tym jest zupełnie inaczej. Jest po prostu przyjemny i ie sprawia wrażenia zanurzenia rąk w kleju 🙂

Póki co , to chyba jeden z moich najulubieńszych zestawów, zaraz po czekoladowych z Farmony.
Jeśli lubicie różane zapachy to jest to za pewne zestawienie dla was.

Czas na odpoczynek 
Pozdrawiam
Ps. Jeśli macie ochotę pojawiły się wczoraj na mojej stronce zdjęcia Moniki możecie je oglądać tutaj 

Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl