Kosmetyki kolorowe

Rimmel Match Perfection-czyli podkład który moja skóra znienawidziła

Witajcie !

Rozpoczęło się lato ,chociaż jak dla mnie to jakieś żarty! Brak słońca odbiera mi resztkę przyjemności . Umilam sobie jednak czas poprzez pieczenie i kombinowanie. Przykładowo wczoraj zrobiłam sernik ,choć nie jestem ich miłośniczką , oraz konfiturę różaną i olejek różany. Niestety co do olejku nie sprawdziłam czy słoik posiada jakieś specyficzne zapachy ,w związku z czym płatki wylądowały w słoju po ogórkach. Próba druga czeka 🙂

Dzisiaj o podkładzie , którego szczególnie nie polecam alergikom –Rimmel Match Perfection. Niedawno nabyłam takowy w odcieniu Classic Ivory 101. Mamy około 300 ml produktu , o bardzo płynnej ,lekkiej konsystencji.
Na pierwszy rzut oka wszystko wydawało się okej. Podkład idealnie dopasował się do koloru cery , zakrył niedoskonałości . Jednak po jakiejś godzinie dosłownie spływał, uwidaczniał to co miał ukryć. Nie to jednak było najgorsze.

Następnego dnia miałam wysypaną cała twarz. Wszystkie wypryski bolały i postanowiłam nie pogarszać stanu cery więc jedynie posmarowałam je odpowiednim kremem. 
Skóra goiła się mi kilka dni . Zastanawiało mnie od czego to może być. Wtedy na jednej stron znalazłam, że oprócz nadmiernego błyszczenia się twarzy-czego ja nie cierpię ,a o czym wcześniej nie wspomniałam; podkład wywołał uczulenie u wielu innych dziewczyn. 
Jak się okazuje moja skóra alergika oczywiście też musiała zareagować i podkład został odstawiony w kąt.

Tak więc zawiodłam się tym razem na tej marce.

Mam nadzieję , że pokaże się w końcu słońce
Pozdrawiam

Tagi: ,
Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl