Lifestyle

Karmimy psiaki!

Cześć !
Jak co piątek wpis z innej beczki. Ten będzie wyjątkowy.

moja czarna kulka Forest!

Praktycznie wszystkie psy , które dotychczas pojawiły się w moim życiu były ze schroniska, zabrane bo ktoś ich nie chciał albo nie miał pieniędzy na ich utrzymanie. Te psiaki były kochane, posłuszne i wierne. W ich oczach było widać wdzięczność. Niektórzy twierdzą , że pies nie ma uczuć . Jak jednak wytłumaczyć smutek po porzuceniu i radość gdy ktoś je przygarnie.

Piszę Wam dzisiaj o tym , bo wiem że jest mnóstwo ludzi tych dobrych i tych złych. Jedni pomagają , inni wyrzucają zwierzę gdy jest im niepotrzebne , albo sprawia kłopot gdy chcą się wybrać na wakacje. Potem takie zwierze może zginąć lub trafia do ciasnej klatki w schronisku.
Warunki w schroniskach są tragiczne, nie ma co się oszukiwać .Ile razy tam nie byłam psy były wystraszone, musiały spać w okropnych  klatkach wyściełanych kocami lub sianem. Nikt nie ma tam czasu na wyprowadzenie psa na spacer czy pobawienie się z nim przez chwilę. Schroniska nie mają też zbyt dużych funduszy na leki czy jedzenie.

Właśnie dlatego ktoś wpadł na pomysł warty uwagi. Każdy z nas może pomóc pieskom ze schroniska. Wystarczy wejść na karmimypsiaki.pl i przyłączyć się do akcji !

Każdy z nas decyduje jak chce pomagać. Możemy codziennie klikać „kliknij ” pod billboardami z psiakami aby sponsorzy je ufundowali .W ten sposób pomogą pieskom znaleźć nowy dom.

 

Raz w miesiącu można przekazać dowolną kwotę na psiaki ze schronisk ustawiając darowiznę cykliczną . Możemy z niej także zrezygnować. Każda złotówka się liczy!

 
Ponadto każdy z nas może brać udział w świetnych akcjach takich jak maratony zumby , które wyzwalają mnóstwo pozytywnej energii! Chcesz się poruszać, spędzić miło czas?  Twoja obecność=więcej karmy dla schroniska.
 
Od czasu do czasu organizowane są także koncerty. Sprawdź to ! Może akurat zagra Twój ulubiony artysta.Może poznasz nowe dźwięki , albo spodoba się Twoim przyjaciołom ?  Razem po hau’asujmy
 
Jeśli chcesz karmisz psiaka podając swój adres e-mail . A może akurat któryś z piesków skradnie Twoje serce i zapragniesz być jego przyjacielem
Robisz zakupy w internecie ? Pomóż przy okazji. Jeśli wejdziesz na stronę sklepu przez witrynę karmimypsiaki.pl część kwoty którą wydasz zostanie przekazana dla psiaków.
 
Istnieje też możliwość zakupu gadżetów-charytatywnie!
 
Przede wszystkim Ty jesteś dla tych psiaków szansą na nowe życie. Napisz o akcji, udostępnij na facebooku ,twitterze ,blogu! Powiedz o tym światu!
Dzięki ludziom którzy prowadzą przedsięwzięcie karmimy psiaki zorganizowane zostały akcje na facebooku takie jak „karma wraca”  czy w ciągu ostatnich dni „nie biorę urlopu od pomagania”. Tysiące ludzi zaangażowało się całym sercem. Wiele psich mordek zostało nakarmionych ,a dodatkowo wielu udało się dzięki tej akcji znaleźć dom.
W akcji bierze udział wiele znanych osób , głośno jest o niej w mediach i ma ona wielu sponsorów!
Czasami to jednak wszystko za mało. Dlatego przyłącz się i pomagaj psiakom!
Chcesz więcej kliknij
Biorę w tym przedsięwzięciu udział już bardzo długo. Potrzeba jednak więcej chętnych.
 Psy w schroniskach cierpią, bo tęsknią za człowiekiem. Pomóż im znaleźć dom i je nakarmić.
Tagi: ,
Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl