Kosmetyki naturalne, Pielęgnacja ciała

Aloesowy krem do rąk Bio olive oil cosmetics.

Cześć!
Zimno na dworze i nosa nie chce się wyściubiać ani na centymetr. Dzisiaj wypełzłam na zakupy i w drodze powrotnej złapał mnie deszcz. Wyglądałam jakby piorun w rabarbar strzelił.
Dzisiaj po raz kolejny post z serii naturalna pielęgnacja. Krem , który sprawdzi się w tak chłodne dni.

Kolejny maminy kosmetyk , który wypróbowałam w domu. Przywiozła go moja ciocia z Danii.
Opakowanie tego kremu średnio mnie zachwyciło, jednak jest proste , łatwo możemy je otworzyć i w sumie jedyny mankament to praktyczność- lepiej aplikuje się kremy w tubce.

Ma on bardzo fajną konsystencję , perłowo białego koloru i po nałożeniu i rozsmarowaniu bardzo szybko się wchłania. Poza tym jest on jednym z tych kremów gdzie nie odczuwa się efektu spoconych rąk, co jak dla mnie jest bardzo dużym plusem.

Jeśli chodzi o skład daleko mu do produktów naturalnych takich jak Sylveco . Mamy sporo alkoholi, ale są też i te naturalne składniki, niestety dużo niżej.

Z opakowania wynika ,że jest to produkt Grecki, ale czy na pewno. Nie doszukałam się niby uchybień i ciężko mi potwierdzić czy to prawda. Tutaj niestety wyłania się też kwestia dostępności, w Polsce nigdzie go nie znalazłam, nawet na stronach. Jest mała szansa , że źle szukałam 😉

Krem bardzo dobrze nawilża dłonie , a dodatkowo pięknie pachnie. Byłam bardzo zadowolona z efektów.  Nie narzekam więc , mimo że mało w nim natury.

Miałyście ? a może jakiś inny krem Was zachwycił?
W przyszłym tygodniu pojawi się kosmetyk bardziej naturalny i zrobiony przeze mnie, jesteście ciekawe co to ?

Całusów sto dwa

Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl