Lifestyle, Pielęgnacja

Zadbaj o siebie naturalnie.

Witajcie!

Dzisiaj jest dzień szperania w sieci. Tak , tak wiem że powinnam się skupiać teraz na czymś innym. Zamiast tego były filmy i trafiłam na kilka ciekawych blogów, między innymi na www.cosmeticmix.pl , który należy do Darii.

Okazało się , że zorganizowała ona akcje „zadbaj o siebie naturalnie”. Jest to jedna z takich , która mi się spodobała. Między innymi dlatego , że ja bardzo często patrzę na składy i też staram się wybierać to co dla mojej skóry i włosów delikatniejsze. Choć lubię to co naturalne , niekoniecznie lubi to mnie. Nie mniej jednak postanowiłam się przyłączyć.

Daria postanowiła sobie, że będzie w najbliższym miesiącu dodawać recenzję kosmetyków naturalnych. Ja natomiast zdecydowałam , że w tym miesiącu też pojawi się ich trochę więcej na moim blogu . Może pojawi się też jakiś naturalny DIY kosmetyczny. Bardzo bym chciała też wypróbować farb naturalnych i mam nadzieję , że spodoba się Wam. Wspieram  te przedsięwzięcie, gdyż często nie zwracamy uwagi na to co mogłoby być dla nas lepsze. Nie chcę Was utrzymywać jednak  w przekonaniu , że wszystko co naturalne jest
lepsze. Chociaż myślę , że warto przejść tę próbę i używać czegoś nowego i
innego.

Cele akcji znajdziecie na plakacie , przygotowanym przez jej autorkę.

Cele są chyba dla każdego zrozumiałe. Nie owijając w bawełnę po prostu chodzi o to by dbać o siebie świadomi. Nie tylko od wewnątrz pysznymi i zdrowymi potrawami i dawką naturalnych witamin! Ważne jest to , co pielęgnuje nas oczywiście również od zewnątrz.

Nie wiem , co mogłabym Wam więcej powiedzieć ! Chciałabym zachęcić każdą w której drzemie choć trochę naturalnej kosmetkomaniaczki do wzięcia udziału . Przewidziana jest także nagroda !
Mam nadzieję , że chociaż niektóre z Was chętnie się przyłączą 🙂

Więcej informacji oczywiście pod adresem , który podałam na początku . Jeśli Wam mało, to Daria na pewno chętnie odpowie na Wasze pytania. Dodatkowo znajdziecie też linki do sklepów, z naturalnymi kosmetykami. Ja sama o niektórych nie miałam pojęcia.

Pora na trochę bardziej zaawansowanego angielskiego, dlatego ściskam mocno i pozdrawiam!

Ps. na blogu Darii znajdziecie oczywiście baner do akcji 😉

Tagi: ,
Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl