Lifestyle

Tydzień zapachów zimowych:Ziaja Zimowy Krem do rąk piernik, imbir i cynamon + życzonka!

Witajcie!
Wiem , że wczoraj nie pojawił się wpis, ale miałam pełne ręce roboty. W rezultacie poszła spać po drugiej, a od rana siedzę u babci i lepię pierogi i latam pod sufit! Ot takie wigilijne zadania. Swoją drogą pierogi pychotka, mówię Wam!

Krótko o zimowym kremie wydanym przez Ziaję w tym roku. Do wyboru mamy tutaj dwa zapachy jeden pomarańcza i czekolada, a druga to właśnie piernik , imbir  i cynamon. Uwielbiam czekoladę z pomarańczą, nawet takie ciasto wczoraj zrobiłam.Niestety w tym przypadku jednak zapach mnie nie zachwycił i wybrałam wersję piernikową.

 

Krem jest umieszczony w wygodnym opakowaniu, z zakrętką. Jest niewielki i myślę ze zmieści się w każdej damskiej torebce, może poza bardzo małą kopertówką. choć niewkluczone. Gorzej jeśli mamy już posmarowane nim ręce, wtedy ciężko jest go odkręcić, bo śliska się strasznie. Opakowanie jest białe, ładne z uroczym zimowym wzorem.
Konsystencja jest dość rzadka, ale nie do przesady. Odpowiednia dla kremu. Nie potrzebujemy dużej ilości, wystarczy dosłownie odrobina, aby posmarować nim całe ręce. Stają się wtedy gładsze i nawilżone, choć to nie do końca prawda. Nie pozostawia uczucia spoconych rąk czego ja po prostu nie cierpię! Poza tym sam zapach to esencja zimy, piękny imbir i pierniczek, cynamon także można wyczuć. Myślę, że nie każdy lubi takie zapachy więc powinien sprawdzić go przed zakupem.
Ja za to , chętnie go używam ij zawsze ludzie w sali patrzą w moją stron, bo zapach się roznosi w każdy kącik. Myślę , że jest odpowiedni dla tych co nie lubią zapachów słodkich, lecz korzenne i szukają czegoś co wprowadzi ich w zimowy czy świąteczny nastrój.

Z cała pewnością zakupiłabym go jeszcze raz, ponieważ służy mi ,a choć używam go często to tak niewiele go schodzi, że mogę uznać go za wydajny. Koszt to około 5 zł , w opakowaniu jest 80 ml.

 

 

Nie przynudzam już !
Chciałabym Wam życzyć zdrowych , wesołych , a przede wszystkim rodzinnych i magicznych świąt ! Dziękuję za waszą obecność, jestem przeszczęśliwa że jesteście tu ze mną!Życzę Wam  się dobrze blogowało, grona czytelników! Dużo szczęścia w tym wspaniałym czasie, aby płyną jak najwolniej  ! Oczywiście góry prezentów, ale to już najmniej ważne
Buziaki!

 

Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl