Lifestyle

Tydzień zimowych zapachów: Farmona Zimowe Tajemnice

Witajcie!
Mam nadzieję, że macie fantastyczne święta i spędziliście je w rodzinnej, ciepłej atmosferze! Aktualnie siedzę i objadam się czekoladą i postanowiłam nakreślić Wam pościk przed spaniem.

Farmona Zimowe Tajemnice to kolejne Biedronkowe odkrycie. Oczywiście pierwsze co , rzucił mi się w oczy świąteczny motyw z czapeczką mikołaja. Dopiero później przeczytałam, że to olejek i postanowiłam go wypróbować. W przeciwieństwie do opisywanych na początku tygodnia kosmetyków, które Farmona wypuściła na święta klik , ten olejek należy do zupełnie innej kategorii zapachów. Nie jest on słodki, lecz bardziej korzenny, ciężko mi go wręcz określić. Taki pomiędzy zapachem grzańca, a piernika. Doprawdy nie potrafię bardziej Wam go przybliżyć, lecz jest on ładny, nie dusi i należy do zapachów zimowych bez wątpienia. Jeśli zaś chodzi o opakowanie mamy tutaj niebieską naklejkę z płatkami śniegu i oczywiście napisem Magic Spa standardowym dla tej serii. Plastikowe, trochę niewygodne w użyciu. Zakrętka jest z takiego jakby metalu, co przy olejku jest jednym minusem. Wybrałabym tutaj opakowanie typu kilk. Po drugie otwór jest na tyle duży, że jedynie w przypadku bezpośredniego lania do wanny się sprawdzi. Natomiast ja używam go pod prysznicem i zawsze wyleje za dużo, choćbym nie wiem jak się starała.
Konsystencja przypomina raczej żel niż olejek, jest nieco rzadsza. Nie pieni się on jakoś specjalnie, no ale możemy się nim spokojnie umyć i poczuć się jak w spa. Ze względu na wcześniej wspomniany duży otwór oraz konsystencję jest on raczej mało wydajny. Nie poczułam super nawilżenia, ale kąpiel z nim pobudza zmysły. Wymaga jednak użycia dodatkowych olejków lub balsamów do ciała po kąpieli.

Farmona Zimowe Tajemnice pięknie pachnie, lecz jest dość niewygodny w użyciu.Polecam go osobom posiadającym wanny i lubiącym zapachy bardziej korzenne niż słodkie. Przeniesie Was do krainy pachnącej zimą! Sama bym go raczej nie kupiła, ale tyko ze względu właśnie na brak wanny.

Jak Wasze święta?
Pozdrawiam!

 

 

Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl