Lifestyle

Zimowy spacer z kociołkiem Akcja Celebruj Chwile

Witajcie!

Proponuję Wam dziś post na luzie i pokażę Wam mojego kota jako niezwykłego tchórza. Postanowiliśmy w tym świątecznym czasie wybrać się na spacer… wraz z kotem, który jest typowym kanapowcem i choć zdarza mu się wyjść przed próg drzwi to nie dalej jak o jeden stopnień. Dodatkowo na dworze wpada w taką panikę, że wbija się w Ciebie pazurami! Jednak, w związku z piękną zimową porą roku, która wygląda całkiem jak wiosna, postanowiliśmy zabrać rudzielca na spacer, z resztą chyba pierwszy od bardzo bardzo dawna a może i nawet w życiu!  Miłe chwile, bardzo zabawne ale bardziej chyba dla nas niż dla kićka.

 

 

 

 

Jak widzicie w ojej okolicy teraz szaro i buro. Gałęzie wyglądają dość ponuro bez jakichkolwiek liści.

 

Drzweo poniżej to lipa , która jest pomnikiem przyrody. Ciężko było mi ją uchwycić za pomocą portretówki i niestety innym razem przedstawię Wam ją w całej okazałości.

 

 

Pieseł-Forest, również chciał uczestniczyć w zabawie, ganiając z miejsca na miejsce jeszcze leżące wszędzie liście. Nasłuchiwał też odgłosów sarenek , dzików i ptaszków. Choć jestem przekonana że jego by prędzej coś upolowało niż on sam.

 

 

 

 

Ten moment był kulminacyjny. Kiciek zamiast biec za nami do domu , stanął , zamiauczał i postanowił ruszyć w las, na szczęście go złapałam.
Dzielę się z Wami tymi chwilami w ramach akcji Celebruj Chwile u Arcy Joko ! Uważam , że akacje jest świetna, tyle że za późno dowiedziałam się o niej by móc napisać Wam jakiś ciekawszy post. W ramach akcji możecie podzielić się Waszymi zimowymi przeżyciami, chwilami naprawdę pięknymi i które sprawiły bądź sprawią, że zima będzie piękniejsza i będziecie ją wspominać.
Pozdrawiam!

 

Tagi: ,
Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl