Uncategorized

Włos się jeży 1+ Rozdanie urodzinowe!

Cześć !

Zastanawiałam się od dłuższego czasu czy wprowadzić NDW na bloga. Początkowo jakoś nie przemawiało do mnie to, bo jestem raczej monotematyczna jeśli chodzi o kosmetyki do włosów. Chociaż testuje ich wiele to i tak powracam do moich ulubieńców. Koniec końców postanowiłam spróbować być systematyczna w tym temacie, w końcu i tak w soboty lub niedziele zawsze myję włosy kombinując z nimi na różna sposoby.

Poza tym w końcu zgromadziłam rzeczy do rozdania ! Pędzle nie przyszły więc niestety będziemy musiały się bez nich obejść 🙁 Rozdanie będzie urodzinowe tak czy siak, bo oprócz urodzin bloga trwać będzie do dnia moich urodzin!

Moja niedziela dla włosów była raczej średnio udana, przede wszystkim dlatego że od jakiegoś czasu suszę włosy chłodnym nawiewem co niekoniecznie jest dla nich na plus. Niestety siedzę do nocy, a moje włosy schną godzinami i z mokrą głową spać się nie położę.

Na początek umyłam głową moją nową zdobyczą z Isany -Szampon 5 % Urea. Szampon całkiem okej oczyszcza głowę. Trochę się zawiodłam, ponieważ nie zwróciłam uwagi na skład i myślałam że będzie jakiś delikatniejszy detergent, a tu SLS. Eh, jak żyć?!
Po umyciu włosów wymajtałam je w misce z ciepłą wodą, mlekiem i olejkami Nacomi: makadamia+bawełna. Dwie godziny trzymałam to cudo na głowie pod moim ulubionym gadżetem czyli turbanem z mikrofibry. Oczywiście nie nakładałam na skalp. 
Po tym czasie na skalpie wylądowała Natur Vital aloesowa dla wyspokojenia mojej znów podrażnionej, Bóg wie czemu, głowy. Na resztę kłaków nałożyłam już standardowo maskę z ziaji. 
Zanim spłukałam po pół godziny to wszystko, nałożyłam na dolne partie na 10 minut naftę kosmetyczną. Skórę głowy umyłam najpierw emolium, ale tak mi poplątał włosy przy głowie, że bez Seboradinu się nie obeszło. Dolne partie umyłam Repair and Targed Care. Na końcu zabezpieczyłam końce ostatnią kropelką olejków z Loreal. 
Wysuszyłam chłodnym nawiewem i zaplotłam na noc w warkocz.

 

Włosy wyglądają okej, widać przesuszone końce, ale ja się prędko do fryzjera raczej nie wybiorę.  Po prostu muszę znaleźć odpowiedniego, a moja ulubiona pani Kasia na macierzyńskim.
Przyszła ulubiona część programu. Rodanie urodzinowe.

Aby wziąć udział w Rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga i udostępnić baner konkursowy u siebie na blogu oraz wypełnić formularz. Jest to warunek konieczny.

Każdy może zwiększyć swoje szanse udostępniając baner na portalach społecznościowych(fb, instagram, google+), lajkując mój fp klik , Instagram lub profil google +, będąc top gadułką. Za każde dodatkowe zadanie +1 los. 

Niestety pierwszy raz używam formularza google dlatego proszę Was aby na wszelki wypadek zgłaszać udział w komentarzu np. biorę udział+ mail, jeśli by do mnie nie dotarł formularz to wtedy się z Wami skontaktuje osobiście. 

Udział w rozdaniu jest równoznaczny z akceptacją regulaminu! Nie muszę chyba wspominać, co oznacza usunięcie obserwacji po zakończeniu konkursu! 

Do wygrania jest:
1. Szminka Revlon
2.Mleczko pszczee
3.Odżywka aloesowa Kallos
4.Róż MUR
5.Bielenda masło do ciała algi morskie
6.Krem nagietkowy Ziaja
7.Lakier do Paznokci
8. Odzywka TBS Rainy Forest
9.Paletka do makijażu Sephora
10. Balsam pod prysznic Wellnes and Beauty
11.Mydełko o zapachu pomarańczy- Niebieski Kwiat
12.Próbki 


Regulamin
1. Sponsorem nagrody jestem ja,autorka bloga Like a porcelain doll (lighthaired.blogspot.com).
2. Rozdanie trwa od 06.03 do 03.04.2016 do godz. 23:59.
3. Aby wziąć udział w rozdaniu należy być publicznym obserwatorem bloga i udostępnić baner rozdaniowy na swoim blogu.
4. Każdy może zwiększyć swoje szanse poprzez wykonanie kolejnych zadań (obserwacja na fb, google+, instagramie, udostępnienie na tych portalach społecznościowych informacji o rozdaniu, bycie top gadułką- pasek boczny bloga; każda czynność +1 los)
4. Wyniki rozdania zostaną ogłoszone w ciągu 7 dni od jego zakończenia.
6. Na kontakt od zwycięzcy czekam 3 dni, od wysłania do niego wiadomości .
7. Wysyłam tylko na terenie Polski.
8. Rozdanie nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz.U. z 2004 roku Nr 4 poz. 27 z późniejszymi zmianami). 
9. Osoby, które po ogłoszeniu wyników przestaną obserwować bloga lub konto na Facebooku nie będą brane pod uwagę w kolejnych rozdaniach
10. Rozdanie dojdzie do skutku, jeżeli weźmie w nim udział minimum 30 osób.
11. Każdemu uczestnikowi przypisane zostaną numerki wg kolejności zgłoszeń i ilości wykonanych zadań. Wyłoniony zostanie jeden zwycięzca na drodze losowania.
Dodaję liste top gadułek, musiałam usunąć gadżet bo zwieszał mi bloga i strasznie się ładował ;( 

Życzę wszystkim powodzenia!
Jak wasze NDW ?

Buziaki