Kosmetyki kolorowe

Lovely- Curling Pump Up mascara

Witajcie !

Tym razem będzie krótki post o pewnym tuszu do rzęs, który mnie nie zachwycał. Co dziwne zachwyca wielu, a ja z czasem zdążyłam się do niego przyzwyczaić.

Mowa oczywiście o Lovely Curling Pump Up mascara. Tusz ten zamknięty w żółto niebieskim opakowaniu przede wszystkim skusił mnie opiniami wielu znanych blogerek, które wychwalały go pod niebiosa. Porwały mnie te pochwały na tyle, że nawet nie czekałam na promocje. Tusz jest bardzo tani więc wcale nie musiałam się bardzo wykosztowywać. Opakowanie jest solidne, bardzo proste i w dobrze dobranej kolorystyce. Podoba mi się ta prostota i niewielki rozmiar, dzięki temu dobrze trzyma się go w dłoni i łatwo wykonuje makijaż.

Szczoteczka też jest niczego sobie, lubię ten typ chociaż najbardziej odpowiadają mi nieco dłuższe włoski. Tutaj igiełki są krótkie i gęsto osadzone na główce.Wykonana jest z plastiku, który nie jest bardo twardy dzięki czemu nakładanie tuszu na rzęsy jest proste i przyjemne. Pozwala dość ładnie rozdzielić każdą z rzęs. 

Sam kosmetyk jest gęsty i nie odbija się mocno na powiekach, a niekiedy praktycznie w ogóle. Szybko zasycha, ale spokojnie zdążymy dołożyć drugą warstwę. Nie wyczuwam żadnego zapachu, a czerń jest głęboka, a nie wyblakła jak to niekiedy bywa. Trzyma się na rzęsach przez cały dzień i nie kruszy się.

Według mnie największą jego zaletą jest piękne rozdzielenie i wydłużenie rzęs. Nie cierpię napaćkanych kilku warstw, tutaj efekt jest bardzo subtelny i delikatny, ale jednak z pazurem. Często dużo gorzej spisują się bardzo drogie tusze, a za ten zapłacimy jedynie 11 złotych bez promocji.  Poza tym starczy na długo i daje długotrwały efekt.

Sama mam swojego ulubieńca, choć jest droższy wolę po niego sięgać. Jednak gdybym miała szukać alternatywy lub tuszu na lato wybrałabym właśnie Lovely. Zaoszczędzone parę groszy w kieszeni, a jednak efekt bardzo dobry. Co śmieszne kiedyś bardzo go nie lubiłam i dopiero z czasem się przekonałam, że też potrafi pokreślić nasze oko.

Aktualnie nie mam zdjęcia z tym tuszem na rzęsach, ale dorzucę je na pewno.Miałyście go? Jak go oceniacie ? 


Pozdrawiam!

Tagi: ,
Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl