Uncategorized

Instabook – Instagram zamknięty w książce

Witajcie !
Kiedy zaczynałam prowadzić tego bloga nie przywiązywałam większej uwagi do jakości i poziomu zdjęć. Podobnie było z Instagramem, zazwyczaj pojawiały się na nim pełne szumów, niedopracowane zdjęcia z telefonu. Z czasem zaczęłam poświęcać fotografii więcej czasu i pokochałam to całkowicie. Nigdy bym jednak nie pomyślała, że migawki z mojego Instagrama zostaną wydane w formie książki. Byłam zaskoczona i uradowana taką propozycją. Zgodziłam się jednak i oto mam moją pasję i wspomnienia zamknięte w uroczym albumie.
Piękny i kolorowy Instabook , ze zdjęciami z instagrama
Instabook zaprojektowałam sama i taką możliwość ma każdy. Dodatkowo projektowanie jest niezwykle proste i przyjemne. Czuje się wtedy niezwykłą radość, niczym autor wydający swoją pierwszą książkę czy fotograf, którego zdjęcia pojawiły się po raz pierwszy w czasopiśmie. Możecie uznać, że nieco przesadzam, ale świadomość tworzenia czegoś własnego daje wiele radości.
Jak stworzyć Instabook ?
Jak dokładnie powstał mój Instabook ?
Pierwszym krokiem było przejście do serwisu Printu, gdzie po wejściu w zakładkę Instabook, kliknięciu „Zrób Instabook” i wyborze preferowanej wersji albumu przeniosłam się w krainę twórczości i kreatywności. Trwało to oczywiście chwilkę, ponieważ edytor musi załadować wszystkie ustawienia. Po otworzeniu się okna musiałam zalogować się na swój Instagram, skąd zostały pobrane zdjęcia wykorzystywane przy tworzeniu albumu.
Zdjęcia z Instagrama w jednej książce, teraz to możliwe. Instabook
W górnym pasku menu widnieją opcje, które pozwalają zapisać nasz projekt, cofnąć, ponowić wprowadzone zmiany czy też zacząć zupełnie odnowa. Nieco niżej widać numery kolejnych stron albumu, można je zapełniać w dowolnej kolejności. Fotografie na każdej z kart mogą być ułożone na jeden z 16 sposobów – od jednego zdjęcia na stronie po kilkanaście. Istnieje także możliwość dodawania krótkich opisów lub dodatkowych stron, a od niedawna także zdjęć z innych źródeł niż Instagram.
Kiedy już mamy pewność, że nasz projekt jest w pełni dopracowany przechodzimy do zakładki „Zamów”, gdzie należy potwierdzić swój wybór i wpisać niezbędne dane. Książeczka wydawana jest na matowym papierze, w oprawie którą wybraliśmy na samym początku – miękkiej, twardej albo kartonowej.
Instabook to album zamykający w sobei wszystie Twoje Insta zdjęcia
Piękne, małe i dobre na prezent
Instabook zaskoczył mnie przede wszystkim jakością wydruku, która jest niezwykle dobra. Piękne kolory i widoczność nawet małych szczegółów to bardzo duża zaleta. Album jest niewielkich wymiarów i nie zajmuje wiele miejsca na półce. Za to wnętrze zachwyca nie tylko jakością zdjęć, ale i perfekcyjnym wykonaniem. Zamknięcie wspomnień w takiej książeczce to doskonały pomysł, powstaje piękna pamiątka po którą zawsze możemy sięgnąć. Warto sprawić taki prezent komuś bliskiemu czy to przyjaciółce, czy też rodzicom pod choinkę lub w ramach Mikołajek.
Jestem zachwycona tą książeczką i może za jakiś czas zamówię kolejną. Kto wie czy nie niebawem, w końcu zbliżają się święta! 
 
Przypominam też, że możecie mieć swój Instabook 15 % taniej, wystarczy że wejdziecie tutaj klik  🙂 oraz o trwającym rozdaniu! Czasu coraz mniej, a osób zbyt mało by mogło się odbyć – nikt nie chce prezentu pod choinkę ? 
Pozdrawiam Was serdecznie!
Tagi:
Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl