Paznokcie

Błękit i pistacja – wiosenny manicure z Victoria Vynn

Witajcie! 

Obiecałam całkiem niedawno zmalować Wam coś lakierami z Victoria Vynn. Zręczna co prawda w kwestii zdobienia paznokci nie jestem i marzy mi się jakieś szkolenie czy kurs. Moje pazury nie są idealnie zrobione, kładę hybrydę dopiero może z dziesiąty raz. Cały czas waham się by nie przylać sobie skórek, chociaż idzie mi to wszystko coraz lepiej. Tym razem wiosna na paznokciach przybrała bardziej pastelowe odcienie. Mam nadzieję, że chociaż trochę Wam się spodobają.Do wykonania manicure użyłam:


Vivtoria Vynn Mega Base Hard and Long Nail
Victoria Vynn Hybrid Top Easy Removal
Cleaner Indigo
Efekt syrenki Indigo

Pędzle do zdobień

Kolory 
Victoria Vynn Blu Skies  138
Victoria Vynn Pistachio Pudding 137
Semilac Violet Bliss 129

lakiery hybrydowe w wiosennych kolorach

Podczas wykonywania paznokci z lakierami pracowało mi się naprawdę dobrze. Baza jest gęsta, przez co początkującym może sprawiać kłopot. Wspominałam o tym ostatnio, mi taka konsystencja ułatwiła dokładne nakładanie. Dodatkowo baza nie spływa na boki, co zdarzyło mi się kiedyś w przypadku innego, rzadszego lakieru. Doskonale utwardza się w lampie uv/led. Już po 10 sekundach jest nie do zdarcia, choć ja zawsze dla pewności wolę potrzymać ją chwilę dłużej.

victoria vynn 137 , 138

Same kolory są bardzo delikatne i choć na próbniku wystarczyły dwie dość cienkie warstwy, to na paznokciu się to nie sprawdzi. Potrzeba tu trzech bardzo cienkich lub jednej cieńszej i jednej grubszej warstwy by kolor uzyskał swą głębie. Spodziewałam się tego, ponieważ większość pasteli odznacza się odrobinę gorszym kryciem niż mocne barwy. Joy of Jelly dała mi radę, że najlepiej położyć je na biały lakier, gdyż wtedy krycie będzie lepsze. Przyznaję, że sama nie wpadłabym na ten pomysł.

Pierwsza warstwa utwardzana 15-20 sekund, kolejne nieco dłużej. 

wiosenne paznokcie inspiracje

Kciuk zdobią wiosenne krokusy. Widać, że zrobił mi się pęcherzyk – stało się to podczas utwardzania. Być może zbyt gwałtownie włożyłam rękę do lampy, albo po prostu za późno. Na drugiej dłoni nic takiego się nie zadziało. Krokusy zmalowałam pędzelkami zamówionymi z allegro, jeszcze nie oswoiłam się z nimi do końca.  Na palcach wskazujących dodałam efekt syrenki.

Niestety coś nie mogę dogadać się z topem. Utwardza się po 1,5 minuty i szybciej nie chce. Na paznokciu daje za to ładny połysk i dobrze utrzymuje mani na swoim miejscu, a w ostatnich dniach moje dłonie miały styczność z detergentami i narażone są na ciągły kontakt z wodą. Nie zauważyłam mimo to żadnych uszczerbków. Może poza tym, że mi z jednego paznokcia nie wiedzieć czemu „syrenka odpłynęła” 😀

Reasumując, zadowolona jestem z lakierów od Victoria Vynn. Dobrze trzymają się na paznokciach i dają ładny efekt końcowy. Należy jednak pamiętać, że pastele są delikatne i trzeba do nich podejść z odpowiedniej strony 🙂
Pamiętajcie o ankiecie umieszczonej w tym poście klik! 
Miłej soboty!

 

Tagi:
Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl