Kringle Candle - zapachy tej jesieni

17:00:00

Witajcie !

Jesień to czas kiedy chętnie wracam do palenia wosków. Uwielbiam kiedy otacza mnie jakiś przyjemny zapach. Czytałam sporo o ich szkodliwym wpływie i doszłam do wniosku, że nie mam zamiaru się tym przejmować. Gdybym brała każdą rzecz do siebie, to musiałabym odmawiać sobie wszelkich przyjemności. W tym sezonie wszystkie wybrane przeze mnie woski pochodzą od marki Kringle Candle - polubiłam je za wyważone wonie i wydajność. Jakie wonie obecnie roznoszą się po moim mieszkaniu?

Warm cotton

Z całej trójki to zdecydowanie mój faworyt. Ciepły i delikatny. Fachowcy twierdzą, że kryje się w nim piżmo, kwiaty oraz cytrusy - dla mnie to aromat świeżego prania. W moim pudełeczku nie ma go zbyt wiele, ponieważ całkowicie opanował mój kominek. Polecam go wszystkim kochającym zapach wypranej pościeli i ubrań. Wszystkie Lenory, Cocolino czy Silany przy nim się chowają.

zapach świeżego prania

Secrets

Większość osób twierdzi, że to woń Stradivariusa - ciężko się z nimi nie zgodzić. Kto chociaż raz odwiedził ten sklep, zna specyficzny aromat drewna i cytrusowych nut. Producentowi udało się trafić w dziesiątkę tworząc Secrets. Nawet deski, czy też fragment drzwi na opakowaniu nawiązują do tego, co kryj się w środku. Ten nieco kadzidłowy zapach nie nadaje się do codziennego palenia, a jednak stanowi miłą odmianę dla lżejszych bukietów. 
wosk o zapachu Stradiviariusa
Comfy Sweater

Wyrazisty! To słowo w 100% opisuje ten wosk. Zapach swetra wyciągniętego z szafy i spryskanego ulubionymi perfumami. Na tyle intensywny, że należy go do kominka dać okruszynę. Nie każdemu przypadnie do gustu ta mocna woń - może drażnić i wymagać towarzystwa otwartego okna. Mimo wszystko piękny, ciepły i kojarzący się z jesienią. 

Kringle Candle woski jesienne , woski o zapachu wypranego swetra

Wszystkie zapachy skradły moje serce. Łatwe w użyciu, a przy tym bardzo wydajne woski pokocha niejedna miłośniczka pachnącego domu. Choć cena za jeden wosk to około 13 złotych, to warto zakupić jesień w tym wydaniu - na pewno nie prędko sięgną dna. Moi ulubieńcy towarzyszyć będą mi do przyjścia zimy, kiedy to dom opanuje czekolada, cynamon i zapach igliwia.  
Najpiękniejsze woski do kominka na jesień

Co u Was teraz pachnie ?
Zobacz także

0

Każdy pozostawiony komentarz cieszy serce, dziękuję ;) Będzie mi miło jeśli zostaniesz też na dłużej. Pamiętaj jednak, to nie miejsce na reklamę Twojego bloga!