Paznokcie

Stylizacja paznokci z Neo Nail! #tokoniec

Cześć!
Mam wrażenie, że ktoś mi ukradł weekend! Kiedyś złapię tego złodzieja i powiem mu, co o nim myślę! Tymczasem w niedzielny wieczór zapraszam Was na kolejną odsłonę akcji #tokoniec. Razem  z dziewczynami zdecydowałyśmy, że w tym tygodniu stawiamy na szeroko pojętą stylizację. Ponieważ nie jestem mistrzynią w strojeniu się i mój styl jest co najmniej przeciętny, uznałam że pokażę Wam moje ostatnie pazurki. Mam nadzieję, że spodobają się Wam lakiery Neo Nail! 
czy warto kupić lakiery neonail?
Lakiery Neo Nail znam w zasadzie od początku swojej przygody z hybrydami, choć to nie one jako pierwsze zagościły na moich paznokciach. Wybrałam je, kupując swój zestaw startowy. W mojej kolekcji znajduje się ich całkiem sporo i większość pochodzi z serii Warming Memories.
najpiękniejsze jesienne lakiery hybrydowe
warming memories neo nail
Do mojej stylizacji wybrałam dwie jaśniejsze barwy Warming Memories i Sensitive Princess oraz ciemniejszą Neutral. Kolory posiadają ładne pigmenty i dobrze kryją. Sensitive Princess nie nadaje się do stosowania solo – zwykle używam pod niego biały lakier lub kładę kilka cienkich warstw.
delikatny lakier hybrydowy od Neo Nail
jakie lakiery wybrać na początek przygody z hybrydami ?
Warming Memories znalazł się na paznokciu środkowym, Sensitive Princess na wskazującym, zaś pozostałe pazurki zdobił kolor Neutral.
Bazę oraz top stanowiły lakiery pochodzące od marki Vasco Nails. Topem jestem zachwycona ze względu na połysk jaki daje na paznokciu, zaś baza jest elastyczna i dobra do przedłużania paznokcia. Posiadałam wcześniej bazę oraz top z Neo Nail, ale oba lakiery mi się skończyły i ze względu na spore zapasy szybko po nie nie sięgnę. Zaznaczę natomiast, że to produkty warte uwagi i bardzo długo z nich korzystałam – top nabłyszcza płytkę, zaś baza nadaje się do tworzenia na niej różnych cudów.
inspiracje jesiennych paznokci neo nail
paznokcie z użyciem lakierów neo nail
Uwieńczeniem mojej stylizacji było dodanie świecącej trawki, którą naniosłam za pomocą pędzelka. W celu zapobiegania przedostaniu się świecidełek do topu kroplę umieściłam na osobnej tacce, a następnie używając oddzielnego pędzelka pomalowałam nim paznokieć.
neo nail uv gel polish color
najpiękniejsze lakiery hybrydowe
 
Zapraszam też do pozostałych dziewczyn. Czekają tam Was inne inspiracje i pomysły na stylizację!
Patrycja – BeautypediaPatt 
Paulina – Chmielowa
Znacie markę NeoNail? Próbowaliście zdobienia z trawką ?
winne kolory neo nail
 
Pozdrawiam! 
Tagi:
Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl