Kosmetyki kolorowe, Makijaż

Sleek. Enchanted Forest.

Witajcie !

Planowałam dziś zrobić wpis typowo makijazowy, ale nerwy rano mi puściły. Nic mi nie wychodziło i ostatecznie uzyskałam „coś” znośnego na oczach po kolejnym zmazywaniu cieni z oczu. To nie pierwsze moje takie poczynania z tą paletką.

Enchanted Forest Sleek’a zamówiłam sobie na początku września, gdyż uznałam że będzie to paletka kolorami idealnie pasująca do jesiennej aury , spadających liści i ogólnie spodobała mi się bardzo. Chwilę odwlekałam od siebie tą decyzję ,ale ponieważ pojawiła się też paletka Catrice jednak uległam pokusie.

Niestety zawiodłam się, kiedy sięgnęłam po nią pierwszy raz tydzień temu. Ma ona zdecydowanie mocne kolory w swoim zestawieniu o nazwach :
*Glass Slipper- bardzo jasny ,kremowy cień
*Beatrice -jest ciemny,ale nie najciemniejszy z całej paletki, zdecydowanie mocny bordowy odcień
*Perla-lekko pobłyskujący, wpadający w szarość cień
*Fairy Godmother – błyszczący , złoty kolor
*Grand Duke-zdecydowanie najbardziej przeze mnie nie lubiany, jakimś cudem z granatu zawsze wychodzi fiolet ,ale może się polubimy jeszcze
*Drizella-kolor na pograniczu szarego z drobinkami złota
*Pumpkin -mój ulubiony, intensywnie złoty ,o delikatnych pomarańczowych tonach
*Prince Charming-zieleń, dość jasna i matowa
*Happily Ever After- kolor między szarym ,a zielonym,połyskujący
*Anastasia ciemniejszy, bordowy odcień
*Daphne-hmm, bardzo ciemna zieleń, lekko połyskująca
*Lady Tremaine -zdecydowanie najciemniejszy kolor  w palecie , wpadający lekko w czerń,ale wydaje się być bordowy.
Do zestawu dołączone są pacynki, umieszczone na dwóch końcach patyczka. Cienie są bardzo dobrze napigmentowane , nie zauważyłam , żeby nadmiernie się osypywały. Jakość wykonania jest bardzo dobra.
Długo wzdychałam do tej paletki, a potem spróbowałam z niej utworzyć makijaż. Nie szło mi kompletnie nic, za każdym razem wychodził zdecydowanie za mocny . Ciężko było mi połączyć kolory z tego zestawienia. Pozostawiam to jednak kwestii czasu. Jednak jeśli nie lubicie mocnych kolorów , ta paletka nie jest dla Was. Ja mam kilka ulubionych kolorów, które połączyłam między innymi z cieniami z Kobo i MUR. Żałuję , że nie poczekałam bo pojawiła się też inna paletka „Garden of Eden „, w której znajduje się dużo uroczych zieleni .

 

i kilka moich cudacznych poczynań 🙂

 

 

 

Któraś posiada tą paletkę ? Jak Wam się podoba ?
Pozdrawiam!
Tagi: ,
Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl