Kosmetyki kolorowe, Makijaż

Catrice Kaviar Gauche.

Witajcie!
Obiecałam , że ten post pojawi się dzisiaj no i jest. Żeby nie było , że jakieś obiecanki cacanki ;D Będzie o paletce na której się zawiodłam i to bardzo , ponieważ wyczekiwałam całe wakacje na to że pojawi się w sprzedaży internetowej . Zamówiłam ją od razu . niestety przetestować przyszło mi ją dopiero teraz wypróbować.

 

 

Pełna entuzjazmu otworzyłam przepiękne pudełko i zachwyciłam się kolorami.
1. Nałożyłam bazę pod cienie i odczekałam chwilę
2. Na cała powiekę naniosłam biały odcień z paletki aby trochę wyrównać kolor
3. W kącikach wylądował cień koloru trudno określić brązu czy bardziej fioletu
4.Od środka oka naniosłam ciemniejszy z różowych cieni.
5.Na środku oka wylądował ponownie jasny, zatarłam wszelkie granice
6. biała kredka na linii wodnej.
7. Wiadomo, tusz ! Tym razem tusz z L’oreal .

Po pierwsze , wyszło okropnie . Ten kolor na pograniczu brązu był nijaki. Nie podobał mi się kompletnie. Różowy cień jakby w ogóle pozbawiony był pigmentu. Dodatkowo wszystko się  osypywało ,ciężko było mi je rozetrzeć . Jedyny kolor , który pozostawił dobry ślad na oku to był biały, ale tak się osypał że nie mogłam go zaaplikować do końca. Już byłam nawet skłonna zetrzeć makijaż z twarzy.  Spodobała mi się z całego zestawu tylko biała kredka, którą naniosłam na linię wodną i jakoś udało mi się ją utrzymać przez większość dnia na oku.

Niestety oczekiwałam czegoś naprawdę super, a tymczasem te cienie są nieciekawe.  Tzn. jeśli ktoś boi się koloru i nie zależy mu na mocniejszym makijażu może by mu się spodobały . U mnie niestety się nie sprawdziły . Chciałam wam zrobić zdjęcia poszczególnych kolorów ,ale nie są zauważalne na ręce. Szkoda, bo paletka wygląda uroczo. No właśnie, tylko wygląda .
Zapomniałam oczywiście dodać , że w skład paletki wchodzą też ciemny i jasny puder do konturowania, których ostatecznie nawet nie odważyłam się użyć 😉

Pomyślałam , że może trafiłam na wadliwą serię. Miałyście?  Sprawdziło się ? Dajcie znać !

Pozdrawiam

Ps. Nie dawałam zdjęć krok po kroku , ponieważ nie widać za bardzo różnicy między nimi.

Tagi:
Udostepnij:
zBLOGowani.pl Follow promujbloga.pl