Lifestyle, Pozostałe

Yankee Candle Sweet Strawberry i Lemon Lavender

Witajcie!
Dzisiaj wpis o tym , co jakby samo do mnie przyszło. Jak wiecie od dawana chciałam kupić sobie woski firmy Yankee Candle. Oczywiście w planach miałam nieco inne woski, trochę nowsze. Tylko , że wybrałam się w poniedziałek z E. do Piotra i Pawłą i natknęłyśmy się na te cudeńka. Oczywiście wszystkie by się chciało mieć ,ale wybrałam dwa, które odpowiadały mi najbardziej.

 

Lubię słodkie i lekkie zapachy. Yankee Candle Lemon Lavender to bardziej lawenda niż cytryna. Czuje się jednak nutę tej drugiej i w jakiś sposób łagodzi to ten zapach. Jest on zdecydowanie mocny i po pierwszym paleniu musiałam wietrzyć, bo trochę dusił. Przy kolejnym było o wiele lepiej i zdecydowanie podobał się zarówno mi , jak i moim gościom.

Myślę,że każda z Was wie , jak pachnie lawenda. To nie jest typowy kwiatowy zapach. Miły ,a jednocześnie może nie odpowiadać każdemu. Wosk bardzo szybko się roztopił i rozprzestrzenił woń po pokoju. Myślę , że jeszcze nie raz go zakupię. Choć wiem , że różnie to bywa i niektórym może się kojarzyć z szafą pełną moli.

Sweet Strawberry , przypomina mi zapach lata. Kocham truskawki, a ten wosk sprawia , że mogłabym go zjeść! Czasami wydaje mi się , że jest odrobinę bliższy poziomkom . Wybrałam go , bo nie chcę typowego jesiennego zapachu. Chciałabym , żeby przypominał mi o wakacjach i słońcu.
Sweet Strawberry trafia zupełnie w moje słodkolubne gusta. Zapachy są zupełnie od siebie różne.

Podobnie jak poprzednik , bardzo szybko się topi i wypełnia pokój zapachem. Niestety zupełnie innym.

Polecam oba woski, w zależności od tego czy wolicie bardziej skierowane ku kadzidełkom czy lekkie i słodkie zapachy.

 

W piątek pojawi się post z kolejnym naturalnym kosmetykiem, niestety dziś zdecydowałam się na krótki post , ponieważ jutro wycieczka i zaraz idę w kimę. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Ps. Kominek trochę przybrudzony ,ale  nie znalazłam sposobu żeby go doszorować z kurzu , który jakby wpił się tam na zawsze.

 

Tagi: ,
Udostepnij: