Lifestyle

Tydzień zapachów zimowych: Kringle Candle HOT CHOCOLATE

Witajcie !

Kolejny dzień zapachów pachnących zimą. Tym razem o wosku, który podbił moje serce totalnie ! Po prostu tętno przyspiesza na jego widok, a raczej kiedy poczuję jego zapach.

Kringle Candle Hot Chocolate to coś dla miłośników słodkich zapachów i gorącej czekolady. Swoją  przygodę z tymi woskami zaczęłam właśnie od niego, wcześniej wiedziałam o istnieniu jedynie Yankee Candle. Brakowało mi jednak u nich właśnie takiego mega pysznego zapachu i wtedy postanowiłam, zamawiam!

Pierwsze zaskoczenie to bardzo intensywny, czekoladowy zapach. Są osoby, które uważają go za duszny, mi osobiście nie przeszkadza ani trochę, a wręcz dostarcza endorfin, bez dodatkowych kilogramów. Chociaż, może się zdarzyć że zgłodniejemy od takiego zapachu i zachce nam się słodkiego.

Kolejnym zaskoczeniem była wydajność. Wydrapuję z pudełeczka jedynie kilka drobnych wiórków, a zapach i tak roznosi się po pokoju i wydostaje na korytarz. Palę go codziennie od początku miesiąca, a praktycznie nic nie ubywa. W przypadku wcześniej wspomnianych YC, tak nie było, owszem też palić można je po wielokroć ale to nie to samo.

Poza tym w opakowaniu znajdziemy 40 g małego szczęścia, zamiast 22 g. Pudełeczko łatwo otworzć, całe jest wykonane z plastiku i urocze. Trochę gorzej natomiast z łamaniem go, ja skrobię i wsypuję wiórki do kominka. Jest twardszy od YC.
Cena to około 11-12 złotych znajdziecie go an pewno na niejednym sklepie internetowym.

Co mi przypomina? Dobrą gorącą czekoladę w kawiarni lub zrobioną przeze mnie w domu, ciepły koc i dobry film, albo książkę. Słodkości i zapach z fabryki czekolady Gryf z której zapach rozności się często po Szczecinie. Choć kupowałam go w ciemno, drugi raz też bym to zrobiła. Polecam!

Dzisiejszy dzień uważam za dzień paczek ! Chcecie wiedzieć dlaczego? Zapraszam na fp 🙂

Pozdrawiam!

 

Tagi: ,
Udostepnij: