Makijaż

Pędzel Joursna Professional Brush

Witajcie

Aktualnie przybrałam pozę leniwca i wystarczy mi dobra książka i herbata. Przydałoby się tak chociaż przez miesiąc. Zamienić bym to mogła co najwyżej na plaże, koktajle i słońce (czytajcie bardzo chętnie jeśli jesteście aktualnie w posiadaniu takich rarytasów). Chciałam Wam pokazać w dzisiejszym poście pędzelek z którym nie rozstaje się od jakiś 2 czy 3 lat – nie pamiętam ile go dokładnie mam ale jest zdecydowanie najczęściej używanym pędzlem i nawet  Nanshy nie są w stanie go zastąpić.

Pędzel zamówiła moja koleżanka z Internetu. Zapłaciłam za niego jakieś 10 złotych mniej więcej. Rączka była z takiego jakby metalu zakończona plastikowym trzonkiem, który w zeszłym roku mi odpadł. Nie jest to jednak zbyt duży problem, gdyż można go przykleić. Rączkę wygodnie się trzyma w dłoni, ma ona lekko nieregularny kształt.

Pędzel wykonany jest z miękkiego syntetycznego włosia w kolorze brązu przechodzącym w jasny beż czy też biały. Włosie jest naprawdę bardzo miłe i zbite. Byłam zdziwiona,bo w ogóle nie wypadało, a jeśli nawet to tego nie zauważyłam. Włosie jest zaokrąglone, jak w pędzlach kulkowych. Pędzel nie nabył przez lata odkształceń i był podstawą mojego makijażu.

 

Używałam go głównie do nakładania podkładu. Nie pochłaniał go dużo i udawało mi się dzięki niemu go precyzyjnie nałożyć warstwy. Dużo gorzej nakładało się nim puder, ponieważ jest zbyt mały i na tyle zbity, że potrafił pozostawiać po nim ślady na twarzy- nie udawało mi się uzyskać przez to delikatnego efektu albo raczej efekt był mocno pudrowy. Kiedy już to odkryłam sięgałam po niego tylko i wyłącznie w celu nakładania kosmetyków mokrych.

Nie żałuję, że zamówiłam pędzel Joursna ponieważ bardzo dobrze mi służył i służy nadal. Postanowiłam go jednak oddać mamie po potrzebowała jakiegoś pędzla do makijażu- ten nie nosi żadnych śladów użytkowania i nadal się świetnie nim pracuje, dlatego ciężko było mi się z nim rozstać. Polecam go początkującym. niestety nie widzę aby miał jakiś numerek bym mogła Wam przybliżyć który to konkretnie jest. Wiem też, że moje koleżanki zamówiły inne pędzle z tej serii i nie koniecznie były zadowolone. Jednak tak jest w przypadku setów czy danej firmy pędzli, zawsze trafiają się jakieś które się nie sprawdzą.

 

 

 

Zamawiałyście takie pędzle? Teraz bardzo popularne są zamówienia z shein czy innych sklepów,a to właśnie pędzel tego typu. Bardzo mnie ciekawią. Może, któraś z Was miała set z tych sklepów i też jej się sprawdził?

U mnie właśnie zaczął padać śnieg!

Pozdrawiam, buziaki!

 

mama narobiła mi tak że sikorka jest na lampie ;D

 

Udostepnij: