Paznokcie

Zimowe paznokcie

Cześć!
Po Świętach rozleniwiłam się trochę i w efekcie, choć wczoraj przygotowałam zdjęcia do tego posta, jakoś nie udało mi się go dodać. Mam nadzieję, że ten mały poślizg zostanie mi wybaczony. Tym razem chciałam pokazać Wam zdobienie, w które ubrałam moje pazurki na święta. Do ideału im daleko, ponieważ kładłam hybrydę w pośpiechu i po znacznej przerwie. Dodatkowo podrapał mnie mój kot i zapominanie o kremie do rąk owocowało odchodzącymi skórkami. Może choć odrobinę sam pomysł Wam się spodoba.
paznokcie w zimowym stylu
Świąteczne barwy
Święta Bożego Narodzenia kojarzą mi się z zielenią, złotem oraz czerwienią. Połyskujące lampki i gwiazdy, pachnąca igliwiem choinka oraz czerwone bombki, sukienki, strój Mikołaja czy kwiaty. Ponieważ na dni świąteczne przygotowałam kreacje również w takich barwach postawiłam na czerwień, złoto oraz odrobinę czerni na paznokciach. Wybrałam winny kolor od Neo Nail Red Wine i czerń od Vasco Deep Black. 
neo nail ciemny burgund
vasco nails deep black
 
Przedłużanie na bazie
 
Moje paznokcie nie były w najlepszej kondycji mimo dość długiej przerwy. Część z nich uległo rozdwojeniu, połamały się, zaś reszta pozostała średniej długości. Musiałam jakoś temu zaradzić, dlatego postanowiłam przedłużyć je za pomocą Base Elastic od Vasco i naklejek od Neo Nail. Wyszło średnio ze względu na wspomniany pośpiech i brak biegłości, stąd na zdjęciach tylko dłoń z dwoma przedłużanymi paznokciami. Praca z naklejkami wymaga wprawy i dużo cierpliwości, szczególnie w docinaniu naklejki do kształtu paznokcia. Bardzo tego nie lubię…
zdobienie neo nail i vasco nails
Błysk, złoto i śnieg
Znudziły mi się trochę pyłki z Indigo, lecz w pudełeczku znalazłam jeszcze złotko zamówione kiedyś z Ali Express, nazywane efektem aurora. Pomyślałam, że taki biały puch może przypominać śnieg. Niestety po aplikacji okazało się, że specyficzny pyłek ma złota poświatę, która choć współgrała z całą stylizacją to zniszczyła moją wizję. W celu dopełnienia całości dodałam na kciuki i środkowe palce naklejki wodne śnieżynki. Paznokcie zabezpieczyłam za pomocą topu Claressa, przeznaczonego przeze mnie do malowania pyłków.
przedłużanie na bazie do paznokci
Tak oto prezentowała się moja świąteczna, nieidealna stylizacja. 
 
A u Was co znalazło się na paznokciach ?
 
 
Tagi:
Udostepnij: