Feel the fashion

Feel the Fashion || W marynarskim stylu

Cześć!

Weekend jak zwykle ułożył się inaczej niż planowałam, toteż mam drobny poślizg z postami. Na szczęście nigdzie mi się nie spieszy i chyba nikt nie ma mi tego z złe, że postanowiłam wykorzystać pogodę, która niebawem ma się trochę popsuć. Ponieważ dość często w ostatnim czasie bywam nad morzem udało mi się uchwycić kilka chwil i moją stylizację w marynarskim z koszulą Bonprix w roli głównej. To właśnie w marynarskim stylu witam Was w lipcu.

Kotwice i serca

Koszule to nieodzowny element mojej garderoby. Zwykle noszę je do pracy, chociaż zdarza mi się je ubierać również na mniej formalne spotkania. Mam ich trochę w szafie, a mimo to odczuwam niedobory – czasem brak jakiejś jednolitej, innym razem wzorzystej która postawiłaby kropkę nad „i”. Wybierając koszulę w Bonprix, stwierdziłam, że gładką kupić mogę sobie zawsze natomiast oryginalne wzory po chwili są zastępowane innymi lub wychodzą z mody. Wpadła mi w oko pozycja idealna na chłodniejsze wakacyjne dni i kojarząca się z morzem – biała z motywem kotwic i serc. 

Bluzka z nadrukiem z Bonprix, jak większość koszul, należy do ubrań podatnych na gniecenie. Posiadam jednak kilka okazów o wiele bardziej wrażliwych na poddawanie torturom. Na całe szczęście trzeba się postarać by niechciane odgniecenia powstały, a prasuje się całkiem nieźle. Wykonana została z wiskozy i zapewniam, że jest przewiewna i bardzo miła w dotyku. Wybrałam standardowy dla siebie rozmiar 36 i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona dopasowaniem do sylwetki oraz odpowiednią długością rękawów (która w większości przypadków stanowi problem – zwykle są za krótkie).

Rozmiar: 36

Materiał:  100% wiskoza

Cena: 59,99 złotych

Dostęp:  Bluzka z nadrukiem w kotwice

Pasiaste granatowe spodnie, które połączyłam z koszulą znalazłam podczas przypadkowej wizyty w jednym z najbardziej obleganych w mieście SH. Dawno tam nie byłam i podczas spaceru, postanowiłam na chwilę wstąpić. Zapłaciłam za nie całe 10 złotych, a wyglądają jak nowe! Dodatkowo są bardzo przewiewne i w jednym z najbardziej pożądanych motywów sezonu – paski. Nieco luźniejsze w nogawkach i podkreślają kobiece kształty.

Jak podoba Wam się takie  nieco marynarski styl ?

 

 

 

Udostepnij: