Feel the fashion

Feel the Fashion || Słonecznikowe pole i komplet w paski Shein

Cześć!

Im bliżej urlopu tym większego mam lenia i większy niepokój. Nie przepadam za barakiem planu, a już szczególnie gdy ktoś mi mój plan zwyczajnie zburzy. Dodatkowo stylizacja o której przygotowałam Wam wpis w ogóle nie miała pojawić się na blogu, lecz nie udało mi się ustrzelić na czas zdjęć. Tak oto ląduje tutaj typowo letni zestaw w niebiesko-białe paski – top i szerokie spodnie.

Słonecznikowe pole

Niezwykle lubię ujęcia na łonie natury, szczególnie gdy tło stanowi pole o niezwykłej barwie. W tym roku udało mi się polować ich kilka, począwszy od maków o głębokiej czerwieni. Jednym z moich marzeń były zdjęcia na polu słoneczników i tak się zawzięłam, że w wyniku licznych poszukiwań trafiliśmy na takowe. Niestety pech chciał, że w godzinach największego nasłonecznienia, a kwiaty postanowiły odwrócić się do nas tyłem i czerpać z słońca. Przejść przez pole nie było szans, ponieważ brakowało jakiejkolwiek drogi dojazdowej, a na każdym z nich siedziało mnóstwo pszczół. Wykorzystaliśmy co się da i zdjęcia niestety nie wyszły idealne.

Pasiasty letni styl

Paski powróciły do łask zeszłego lata, a może jeszcze wcześniej. Opanowały półki w wielu galeryjnych sklepach i zdaje się, że trend ten nie ma zamiaru tak szybko zniknąć. Pseudo lniane marynarki w przeróżnych kolorach sprzedają się hurtowo, a koszule przez chwile zyskały złą sławę, po tym jak niektóre z nich skojarzono z obozami! Fakt wielbienia pasków niezmiernie mnie cieszy, ponieważ sama kocham je nosić i mogłam zaopatrzyć się w kilka rzeczy z tym motywem.

Lekko i modnie

Zestaw w niebiesko-białe paski od Shein składa się z krótkiej koszulki przypominającej raczej przepaskę niż top oraz długich i szerokich spodni. Całość wykonana została z lekkiego i przewiewnego materiału, którego praktycznie nie czuje się na sobie i jednoczenie nie jest prześwitujący. Obie rzeczy wyposażone zostały w gumki zapobiegające ześlizgiwaniu się i dające nieco więcej swobody. Spodnie lekko rozchodzą się u dołu i są na tyle szerokie, że mogą momentami przypominać dzwony. Top z to nie posiada ramiączek, a jego krój podobny jest do bardzo modnych ostatnimi czasy „hiszpanek”.

Rozmiar: S

Materiał:  100% bawełna

Cena: 20 $ ok. 80 złotych

Dostęp: SHEIN Shirred Ruffle Hem Strapless Top & Pants Set

Przyznam szczerze, że zestaw w paski przypadł mi do gustu, lecz moim zdaniem nadaje się do noszenia jedynie latem i wyłącznie na plaży. Owszem dla wielu pewnie nie będzie przeszkodą ubrać go również na spacery po mieście, ja natomiast nie czuje się swobodnie odsłaniając nerki czy brzuch i na co dzień nie noszę takich krótkich koszulek. Każdą z rzeczy możemy również nosić osobno i wykorzystać w wielu innych stylizacjach.

Oczywiście z kodem 7porce15 macie 15 % zniżki na zakupy w sklepie Shein.

Lubicie rzeczy w paski? Jak podoba Wam się taki zestaw? 

Ps. Wybaczcie że zdjęcia tym razem nie są jednolite, ale trudno było je obrobić – jak wspominałam nie wyszły idealnie.

Udostepnij: