Feel the fashion

Zegarek Lucleon Renegade Grover – męski minimalizm || Trendhim

Cześć!

Należę do wielbicieli minimalistycznej biżuterii, a przy tym kocham kolekcjonować zegarki – to taki mój mały bzik. Nic więc dziwnego, że często wybieram tego typu dodatki, gdy chcę obdarować bliską mi osobę. Ponieważ luty obfitował w kilka okazji do świętowania, jak rocznica związku i zaręczyn, Walentynki oraz Dzień Mężczyzn, postanowiłam sprezentować mojemu narzeczonemu zegarek Lucleon Renegade Grover, który wybrał dla siebie sam.

Minimalizm i elegancja 

Zdecydowana większość mężczyzn ceni sobie prostotę w swojej garderobie i do swoich stylizacji wybiera dodatki niezbyt bogate w elementy dodatkowe. Marka Lucleon ma w swojej ofercie mnóstwo zegarków, które wpisują się w ten minimalistyczny trend.

Renegade Grover jest wyjątkowo eleganckim zegarkiem okraszonym starannie wykonanymi detalami. Jego styl jest zarówno prosty i nowoczesny. Mamy tutaj piękną czarną kopertę, po które z gracją przesuwają się ażurowe srebrne wskazówki. Zarówno logo marki, jak i dni tygodnia zostały wytłoczone minimalistycznymi czcionkami w odcieniu bieli. Czarny pasek jest dość długi, składa się z wielu mniejszych elementów i z łatwością można go wyregulować, by pasował do każdego nadgarstka. Został wykonany ze stali nierdzewnej, podobnie jak koperta oraz sprzączka. Tarcza chroniona jest przez mocne szkło mineralne. Zegarek jest cichy – wspominam o tym, ponieważ zdarzają się takie, które mogą drażnić uporczywym tykaniem. Zegarek jest stosunkowo ciężki, ale wydaje mi się że to typowo kobiece spostrzeżenie i na męski nadgarstek w ogóle nie odczuje jego ciężaru.

Szczegółowe dane dotyczące zegarka 

  • Średnica koperty: 42 mm
  • Grubość koperty: 9,7 mm
  • Wodoodporność: 3 ATM
  • Szerokość bransolety: 22 mm
  • Waga: 100 g

Pierwsze wrażenie też jest ważne

Warto wspomnieć, że nie tylko zegarek zachwyca swoim wyglądem. Otrzymujemy go w bardzo męskim opakowaniu upominkowym. Kartonowa etykieta zewnętrzna z nadrukowanym lwem, chroni eleganckie czarne pudełko. Dodatkowo zegarek spoczywa na specjalnej poduszce, dzięki czemu po otwarciu takiego prezentu mamy efekt zachwytu. Oczywiście do całości dołączono też krótką instrukcję, w której zaprezentowano także bestsellerowe modele marki.

 

Jeżeli urzekł Was wygląd zegarka Renegade Grover, ale marzy Wam się inny kolor, to możecie zakupić go w bardziej klasycznych kolorach – złotym i srebrnym, które są równie piękne. Z pewnością jest to stylowy dodatek, który można podarować swojemu mężczyźnie.

Ten model oraz mnóstwo innych ciekawych zegarków i męskich dodatków znajdziecie w sklepie Trendhim.

Zegarek Lucleon Renegade Grover

Trendhim inne produkty w kategorii zegarki

 

*Post ten powstał w ramach współpracy ze sklepem Trendhim, co nie miało wpływu na moją opinię.